Widget Image

Cykl Konferencji organizowanych przez uczniów Liceum 21 w Łodzi.

Sign Up To The Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet

  Nasz zespół

  Uczniowie realizujący wydarzenie

  Piotr Zmysłowski

  od 2023 roku

  Koordynator

  Natan Chwalewski

  od 2023 roku

  Panel: Partycypacja społeczna

  Michał Janiszewski

  od 2023 roku

  Panel: Media

  Stanisław Pąśko

  od 2023 roku

  Panel: Partycypacja społeczna

  Antoni Pyżalski

  od 2023 roku

  Panel: Sztuczna inteligencja

  Julian Klepczarek

  od 2023 roku

  Panel: Sztuczna inteligencja

  Antoni Klepczarek

  od 2023 roku

  Panel: Media

  Szymon Urbańczyk

  od 2023 roku

  Panel: Sztuczna inteligencja

  Katarzyna Malka

  od 2023 roku

  Prowadzenie Konferencji 2.1

  Maksymilian Świegocki

  od 2023 roku

  Prowadzenie Konferencji 2.1

  Pola Wojdyła

  od 2023 roku

  Panel: Ekologia społeczna

  Hanna Szpilka

  od 2023 roku

  Panel: Ekologia społeczna

  Hanna Brauncajs

  2023

  Anna Szyda

  od 2023 roku

  Panel: Media

  Julia Florczyk

  od 2023 roku

  Oprawa graficzna

  Maciej Maciaszek

  od 2023 roku

  Obsługa techniczna

  Leon Piętka

  od 2024 roku

  Promocja i marketing

  Franciszek Krajewski

  od 2024 roku

  Promocja i marketing

  Tekst o nas

  Lubię czytać książki, od ponad trzech lat debatuje w stylu oksfordzkim, w przyszłym roku wraz z pozostałymi mentorami będę miała przyjemność prowadzić Nasze szkolne koło. Od dwóch lat gram w brydża, brałam udział w kilku turniejach i ligach.

  W wolnym czasie lubię słuchać muzyki rockowej, czytać książki, oglądać filmy i oddawać się debatom oksfordzkim. Interesuję się także prawem, szachami oraz od krótszego czasu brydżem. Staram się być otwartym na nowe doświadczenia i chwytać je garściami, dlatego między innymi angażuję się w ten projekt.

  Lubie amatorskie gry w szachy, gorzka czekolade i Dostojewskiego. Interesuje sie takze filozofia, historia sztuki i jezykami antycznymi.

  Jestem uczniem klasy o profilu humanistycznym w XXI LO im. Bolesława Prusa w Łodzi. Podczas nauki w liceum szczególnie sobie cenię rozwijanie umiejętności językowych oraz nabywanie szerokiej wiedzy literackiej i historycznej. Interesuję się prawem, polityką, historią kina oraz sport, w szczególności tenis stołowy.

  Interesuję się historią II Wojny Światowej, szczególnie militaryzacją. Interesuje mnie również polityka, lubię czytać książki i często piszę sobie liczne opowiadania, lub wiersze. Interesuję się wikingami i samurajami. Chciałbym pójść na studia prawnicze, ponieważ chciałbym zostać notariuszem.

  Cześć! Mam na imię Julian Klepczarek i jestem uczniem XXI LO im. Bolesława Prusa w Łodzi. Urodziłem się w Łodzi, a kiedy miałem 4 lata przeprowadziłem się do małej miejscowości Lutomiersk pod Łodzią. Interesuję się historią – szczególnie zimno wojenną, prawem oraz polityką. W przyszłości mam nadzieję ukończyć studia prawnicze i zostać radcą prawnym.

  W wolnym czasie lubię oglądać seriale i słuchać muzyki. Interesuję się piłką nożną oraz uwielbiam podróżować. W przyszłości chciałbym rozwijać się w kierunku zostania prawnikiem.

  Rozszerzam przedmioty ścisłe w XXI LO w Łodzi i interesuje się praktycznie wszystkim. Jestem zapalonym fanem „Wiedźmina”, trenuję karate, gram na gitarze oraz rysuję. Uwielbiam słuchać muzyki, grać w gry komputerowe oraz samemu takowe tworzyć

  Jak z profilu biologiczno-chemicznego znalazła się na konferencji prawniczej? Ekstrawertyczka, która lubi podejmować się nowych wyzwań. W wolnym czasie tonie w książkach lub poświęca swój czas tańcu. Uwielbia też rozwiązywać zadania matematyczne ze zbioru PAZDRO.

  Aktywista społeczny z Łodzi, pasjonat szermierki i zapalony żeglarz. W swojej działalności stara się integrować młodzież i zachęcać do partycypacji w życiu społecznym. Przez rok był Przewodniczącym Samorządu XXI LO w Łodzi, zasiadał Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich, jest członkiem Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi i organu doradczego ,,mŁodziacy”. Uczestnik programu ,,Zdolny Uczeń-Świetny Student”. Jako debatant oksfordzki bierze udział w licznych turniejach, jest byłym reprezentantem szkoły w tej dziedzinie i mentorem Szkolnego Koła Debat ,,Ad PRUSEM”. Aspiruje do kariery prawniczo-ekonomicznej, a także zagranicznych studiów, do których przygotowuje się we własnym zakresie.

  Hej, mam na imię Antek. Interesuję się historią i filozofią. W wolnych chwilach czytam książki i gram w piłkę nożną.

  Uczęszczam do klasy o profilu prawniczym i to właśnie z prawem chciałabym wiązać swoją przyszłość. W wolnym czasie lubię tańczyć, chodzić na długie spacery, uczęszczać na konferencje/spotkania z ciekawymi osobistościami, słuchać muzyki i oglądać filmy z lat 80. Moją największą pasją jest podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc.

  Miłośniczka kotów, literatury dark fantasy i filmów ze Studia Ghibli. Jeśli nie zatraca się w książkowych światach to uruchamia gry komputerowe.

  W wolnym czasie, którego z reguły nie ma zbyt wiele, lubię słuchać muzyki i grać w piłkę nożną. Od niedawna interesuję się rowniez grą w szachy. Jestem otwartym na nowe doświadczenia ekstrawertykiem. Uwielbiam spędzać czas w dużym gronie osób, a z życia czerpać jak najwięcej. Często pakuje się w niepotrzebne kłopoty ale to nie powstrzymuje mnie w dążeniu do wyznaczonych sobie celów.

  Pasjonuję się historią oraz filozofią. Przepadam za dyskutowaniem w formie dialogu na rozmaite tematy. Lubię zaszyć się w domu z książką, zazwyczaj fantastyczną, czy dobrą grą video i powoli pijąc herbatę, tak siedzieć w spokoju.

  W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i oglądać filmy lub seriale. Moim wymarzonym zawodem jest zostanie adwokatką.

  Chodzę do klasy humanistycznej w XXI LO w Łodzi. Interesuję się głównie historią i geografią, a w wolnym czasie lubię uczyć się języków obcych i czytać książki.